Vlamo-finalisten

Ook dit jaar namen heel wat leerlingen deel aan de Vlamo-wedstrijd Vlaams Brabant (17 en 24 februari). Met mooie resultaten: zowat de helft van de finalisten uit Vlaams-Brabant komt uit onze school (de twee beste kandidaten per niveau (afdeling*) en instrumentengroep mogen naar de nationale finale). Proficiat allemaal! 

Koperblazers:

  • Lander Mosselmans (trompet): tweede laureaat tweede afdeling 91%
  • Lars Van den Bosch (trompet): tweede afdeling 90%
  • Jonas Van der Zanden (trompet): tweede afdeling 82%
  • Lene Raes (trombone): kampioen eerste afdeling koperblazers  88%
  • Arthur Gilson (trompet, 10 jaar!): tweede laureaat eerste afdeling 87%
  • Janis Dehandschutter (trompet): eerste afdeling 75%
  • Thomas Ketsman (trompet): eerste afdeling 72%
  • Warre Mattheeuws (trompet): eerste afdeling 72%
  • Olaf Dallmeier (hoorn, 11 jaar!): ere-afdeling 91,5%
  • Gregor Van Vlierberghe (trompet): ere-afdeling 82,5%

Strijkers:

  • Maarten De Baecke (viool): kampioen categorie B  95%
  • Jacob Kruger (cello): tweede laureaat categorie B  89%
  • WIllem Lorie (viool): categorie B  82,5%
  • Hanna Vandaele (viool): tweede laureaat categorie C 93,5%
  • Sofie Van Winckel (viool):  categorie C  89,5%
  • Gave Jehaes (cello):  categorie C 82%

Tokkel- en toetsinstrumenten:

  • Leander Van Damme (gitaar): kampioen categorie A gitaar met 88,5%
  • Aisling Miller (gitaar): kampioen categorie C gitaar met 93,5%
  • Jessica Van Damme (piano): kampioen categorie A piano met 84,5%
  • Lucas Van Damme (piano) categorie B piano 79%

Houtblazers:

  • Ruben Spruyt (altsax): kampioen derde afdeling 94%
  • Antoon De Vos (hobo): tweede afdeling 90%
  • Jonas Van Sevenant (altsax): kampioen eerste afdeling 92,5%
  • Jacob Keppens (altsax): eerste afdeling 87,5%
  • Emiel De Vos (altsax): eerste afdeling 86%
  • Felix Lesire (altsax): eerste afdeling 82,5%
  • Hanne Van Noten (altsax): eerste afdeling 70%
  • Jonathan Van Damme (altsax): tweede laureaat uitmuntendheid 88,5%
  • Luka Vranckx (altsax): uitmuntenheid 88%
  • Robin Paulus (altsax): uitmuntenheid 82,5%
  • Jente Weyn (klarinet): kampioen ere-afdeling houtblazers met 95,5%
  • Stien Eysermans (klarinet): tweede laureaat ere-afdeling houtblazers met 87,5%
  • Lies Eykens (dwarsfluit, oud-leerling): kampioen superieure afdeling met 96,5%
  • Emma Devillé (klarinet): tweede laureaat superieure afdeling met 92%

*De afdelingen in de Vlamowedstrijd voor blazers worden bepaald op basis van de moeilijkheidsgraad van de stukken, niet de leeftijd (zie Arthur Gilson en Olaf Dallmeier).

  • derde afdeling: dko 2.1-2.3
  • tweede afdeling: dko 2.4-3.1
  • eerste afdeling: dko 3.2-3.3
  • afdeling uitmuntendheid: 4.1-4.2
  • ere-afdeling: 4.3
  • superieure afdeling: specialisatie + afgestudeerden dko

Voor de strijk-, toets- en tokkelinstrumenten:

  • categorie A: minder dan 13 jaar
  • categorie B: 13 tot en met 15 jaar
  • categorie C: 16 tot en met 18 jaar
© Copyright 2019 • SLAC/Conservatorium - Privacy policy Website ontworpen en ontwikkeld door MINSKY