Openlesdagen
Wil je meer weten over een domein, een vak of een instrument?
Wil je eens graag kennismaken met onze leraars? Dat kan!
In de maand juni stellen onze leraars hun klassen open voor toekomstige leerlingen.
Hieronder vind je het schema per domein, per afdeling, per opleiding en per leraar.
Kom gerust een kijkje nemen!
(LE:Leuven, KL: Kessel-Lo, HB: Holsbeek, WM: Wijgmaal, NR: Nieuwrode, HG: Heverlee Gemeentehuis, HR: Heverlee Ruelensvest, HC: Heverlee Celestijntje)
Dans
LE | Dansinitiatie | Veronica Stalpaert | woensdag | 15/6 | 13.00-14.00 |
LE | Dansinitiatie | Lieselotte Diels | maandag | 13/6 | 17.30-18.30 |
LE | Danslab | Veronica Stalpaert | vrijdag | 17/6 | 16.15-19.15 |
LE | Danslab volwassenen | Lieselotte Diels | maandag | 13/6 | 19.30-22.00 |
LE | Hedendaagse dans 3de graad | Lieselotte Diels | maandag | 13/6 | 16.30-17.30 |
LE | Hedendaagse dans 4de graad | Lieselotte Diels | maandag | 13/6 | 18.30-19.30 |
Woord
KL | Woordatelier | Dries Beugels | zaterdag | 18/6 | 9.00-11.00 |
HB | Woordatelier | Marika Mattijs | donderdag | 23/6 | 16.15-18.15 |
LE | Woordatelier | Marleen Vandeput | zaterdag | 18/6 | 9.00-13.00 |
LE | Woordaterlier vriendendag | Kathleen Everaerts | woensdag | 15/6 | 14.00-18.00 |
LE | Woordatelier openles | Kathleen Everaerts | woensdag | 15/6 | 14.00-15.00 |
LE | Woordatelier infomoment zaal Artrium |
Kathleen Everaerts | woensdag | 29/6 | 14.00-17.00 |
LE | Woordlab toonmoment | Kathleen Everaerts | woensdag | 25/5 | 20.00-21.00 |
LE | Woordlab infomoment klas 16 |
Kathleen Everaerts |
woensdag donderdag |
15/6 22/6 16/6 23/6 |
19.30-20.30 |
LE | Overtuigend spreken | Kristien Amerijckx | zaterdag | 18/6 25/6 |
9.00-11.00 12.15-14.15 |
Muziek
LE | Accordeon | Ann Verbinnen | vrijdag | 10/6 17/6 24/6 |
16.00- 18.00 |
LE | Accordeon | Ann Verbinnen | zaterdag | 4/6 11/6 18/6 |
9.00-10.00 11.00-12.00 13.30-16.30 |
LE | Accordeon | Patrick Janssens | dinsdag | 21/6 | 17.30-21.00 |
LE | Cello | Steven Caeyers | woensdag | 8/6 | 13.30-16.00 |
HG | Cello | Melissa Cassiman | maandag | 13/6 20/6 27/6 |
16.00-19.00 |
HG | Cello | Melissa Cassiman | dinsdag | 7/6 14/6 21/6 28/6 |
16.00-19.00 |
LE | Cello | Peter Devos | woensdag | 15/6 22/6 |
16.00-17.00 |
LE | Dwarsfluit | Benedikte Goethals | maandag | 13/6 20/6 27/6 |
16.00-19.00 |
LE | Dwarsfluit | Benedikte Goethals | vrijdag | 17/6 24/6 |
16.15-19.15 |
HB | Dwarsfluit | Benedikte Goethals | woensdag | 15/6 22/6 |
12.30-16.30 |
HC | Dwarsfluit | Benedikte Goethals | woensdag | 15/6 22/6 |
17.15-19.15 |
HR | Dwarsfluit | Benedikte Goethals | zaterdag | 18/6 25/6 |
9.00-13.00 |
KL | Dwarsfluit | Jo Jodts | woensdag |
1/6 |
13.30-17.30 |
KL | Dwarsfluit | Jo Jodts | zaterdag | 11/6 18/6 |
9.00-12.00 |
NR | Dwarsfluit | Myriam Van Gossum | maandag | 13/6 20/6 27/6 |
16.30-19.30 |
WM | Dwarsfluit | Myriam Van Gossum | woensdag | 15/6 22/6 |
16.15-19.15 |
LE | Dwarsfluit | Myriam Van Gossum | zaterdag | 18/6 25/6 |
9.00-13.00 |
KL | Dwarsfluit | Annelies Verheyden | vrijdag |
3/6 |
16.00-17.00 |
KL | Dwarsfluit | Annelies Verheyden | zaterdag | 4/6 11/6 18/6 25/6 |
10.00-11.00 |
HG | Dwarsfluit | Annelies Verheyden | woensdag |
1/6 |
14.00-18.00 |
LE | Fagot | Chantal Derongé | maandag |
13/6 |
16.00-20.00 |
LE | Harp | Annemie Neuhard |
maandag |
20/6 | 16.00-19.00 |
LE | Harp | Annemie Neuhard | donderdag | 16/6 23/6 |
16.00-19.00 |
LE | Harp | Annemie Neuhard | vrijdag | 10/6 17/6 24/6 |
16.00-19.00 |
LE | Hobo | Cornelis Griet | dinsdag | 7/6 14/6 21/6 28/6 |
17.00-20.00 |
KL | Hobo | Cornelis Griet | woensdag | 8/6 15/6 22/6 |
12.30-15.30 |
WM | Hobo | Cornelis Griet | woensdag | 8/6 15/6 22/6 |
17.00-19.00 |
HG | Hobo | Elisabeth Schollaert (na afspraak) |
maandag | 13/6 20/6 27/6 |
16.00-21.00 |
LE | Hobo | Elisabeth Schollaert (na afspraak) |
woensdag | 8/6 15/6 22/6 |
12.00-14.00 |
HR | Hobo | Elisabeth Schollaert (na afspraak) |
woensdag | 8/6 15/6 22/6 |
14.30-16.30 |
NR | Hobo | Elisabeth Schollaert (na afspraak) |
woensdag | 8/6 15/6 22/6 |
17.30-18.30 |
LE | Hoorn | Rogier Steel | maandag | 20/6 27/6 |
19.00-22.00 |
LE | Hoorn | Rogier Steel | woensdag | 1/6 8/6 15/6 22/6 |
14.00-16.00 |
LE | Klarinet | Nadine Vranckx | zaterdag | 4/6 18/6 25/6 |
9.00-13.00 |
KL | Klarinet | Nadine Vranckx | zaterdag | 4/6 18/6 25/6 |
13.30-15.30 |
HG | Saxofoon | Nele Ghijs | dinsdag | 7/6 | 16.00-18.00 |
NR | Saxofoon | Nele Ghijs | woensdag | 8/6 | 12.30-15.30 |
WM | Saxofoon | Nele Ghijs | vrijdag | 10/6 | 15.45-17.45 |
LE | Saxofoon | Nele Gijs | maandag | 13/6 | 16.15-19.15 |
LE | Saxofoon | Maarten Huysmans | donderdag | 9/6 16/6 23/6 |
16.00-17.00 |
LE | Improvisatie | Maarten Huysmans | donderdag | 9/6 16/6 23/6 |
20.00-21.00 |
HB | Saxofoon | Hilde Mertens | maandag |
13/6 |
18.15-21.15 |
KL | Saxofoon | Hilde Mertens | dinsdag |
7/6 |
15.30-19.30 |
LE | Saxofoon | Hilde Mertens | woensdag |
1/6 |
15.30-18.30 |
LE | Saxofoon | Hilde Mertens | donderdag | 2/6 9/6 16/6 23/6 |
16.45-18.30 |
LE | Slagwerk | Eric Duchateau | zaterdag | 11/6 18/6 |
10.00-11.00 |
Le | Slagwerk | Eric Duchateau | dinsdag | 14/6 21/6 |
18.00-19.00 |
LE | Slagwerk | Mathias Ghesquière | maandag | 13/6 20/6 27/6 |
16.30-19.00 |
HB | Trompet | Frankie De Kuyffer | dinsdag | 7/6 14/6 21/6 28/6 |
17.45-19.15 |
LE | Trompet | Frankie De Kuyffer | woensdag | 8/6 15/6 22/6 |
13.30-17.45 |
LE | Trompet | Frankie De Kuyffer | donderdag | 9/6 16/6 23/6 |
16.00-19.00 |
WM | Trompet | Thomas Mellaerts | dinsdag | 7/6 14/6 21/6 28/6 |
17.00-18.00 |
KL | Trompet | Thomas Melaerts | donderdag | 2/6 9/6 16/6 23/6 |
17.00-18.00 |
LE | Zang | Sander Buntinx | woensdag | 8/6 15/6 |
14.30-20.00 |